טלפון: 08-9214729 | מייל: contact@interdate-ltd.co.il

פרופיל חברה

אינטרדייט הוקמה בשנת 2003 על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום המחשבים וניהול טכנולוגיות מידע.
אנו מספקים את כל השירותים הקיימים בתחום האינטרנט, מתוך תפיסה הוליסטית שבבסיסה האמונה כי פתרונות משלובים ברמה גבוהה הם הדרך להעניק את השירות האיכותי והמקצועי ביותר לכל לקוח.

בעולם המערבי של ימינו, נוכחות אינטרנטית היא בגדר חובה עבור כל עסק הקיים בשוק ורוצה להצליח ולגדול. אנו נמצאים פה על מנת לספק ללקוחותינו את כל השירותים הנדרשים על מנת למקסם את ההצלחה- בניית אתרים, קידום אתרים, פיתוח אפליקציות ומיתוג במדיה חברתית. ההתמחות שלנו בקידום אתרים מאפשרת לנו לשלב את אסטרטגיית הקידום כבר בשלב בניית האתר ובכך לייצר תשתית טובה ומקצועית לקידום אתרים אורגני.

לאינטרדייט יש ניסיון רב בכל מה שקשור לבניית אתרים ברמה הגבוהה ביותר. בפרוייקטים שונים לאורך השנים עסקנו בהקמת פורטלים שונים, אתרי הכרויות, אתרי מיני- סייט, אתרי תדמית, אתרי סחר אלקטרוני, בניית קטלוגים וכן פיתוח מערכות מתקדמות של בלוגים, צ'אט ופורומים.

פיתוח אתר היא משימה מורכבת הדורשת תיאום בין מספר אנשי מקצוע והבנת צרכי הלקוח. אנו מאמינים בעבודה משותפת עם הלקוח החל משלב אפיון האתר וכלה בקידומו. בנוסף, אנו מאמינים בעבודת צוות אינטרדיסיפלינרית, ולכן מקפידים לעבוד עם אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומים הנדרשים, כגון : מתכנתים, גרפיקאים, מפתחי קונספט ומיתוג, מעצבי אתרים, ואנשי תוכן מוכשרים.

חברת אינטרדייט היא בעלת תעודת הסמכה בקידום אתרים מטעם גוגל ומקפידה להעסיק אנשי מקצוע מומחים בתחום, בעלי יכולות כתיבה ברמה גבוהה ומותאמת לסריקת מנועי החיפוש. העובדים שלנו מאתרים ברמה היומיומית הזדמנויות לשיתופי פעולה מהותיים שתורמים מאוד לתהליך קידום אתרים.

אנו באינטרדייט מתמחים גם בפיתוח אפליקציות סלולריות לאייפון ואנדרואיד. כיום, לאור הנטייה העולמית לכיוון עולם המובייל, ברור לנו שאפליקציות סלולריות הן כלי חשוב ומשמעותי לשיווק אפקטיבי ופלטפורמה חזקה המסוגלת להגיע למיליוני לקוחות ברחבי העולם. את האפליקציות אנו מפתחים בעזרת צוות מקצועי הכולל אנשי פיתוח, מעצבים גרפיים, אנשי מדיה שיווקית ועוד. שלבי הפיתוח כוללים איפיון, עיצוב, בניית האפליקציה, בדיקות ועוד. בסיום הפיתוח אנו משיקים את האפליקציה בחנויות האפליקציה השונות ולאחר מכן דואגים לשיווקה ולחשיפת האפליקציה לקהל המקומי או העולמי.

חברת אינטרדייט פועלת גם בתחום של יזמות אינטרנטית ומנהלת מספר גדול של אתרי קהילה מובילים בתחומם.
מאחר ואנו יזמים בעצמנו, אנו יודעים איך זה להיות בצד של הלקוח, עובדה שמקנה לנו ניסיון והבנה רבים באיתור צרכי הלקוח, התאמת התוצאות לדרישות הלקוח ופתרון בעיות. חשוב לנו שכל לקוח ירגיש שהוא מצליח להביע את עצמו ולהשיג בדיוק את מה שהוא שואף אליו ולכן אנו מחויבים לכל פרויקט בצורה אבסולוטית. אנחנו באינטרדייט נעשה הכל על מנת להוביל את הלקוח למקום עליו הוא חלם ואפילו מעבר לכך.

השילוב בין יכולות טכנולוגיות גבוהות, ידע רב בקידום אתרים וכישרון יזמות מאפשר לאנשי המקצוע באינטרדייט לתת מענה כולל ללקוח, להבין את צרכיו ואת הקשיים שהוא מתמודד איתם וללוות אותו לכל אורך הדרך, משלב הרעיון ועד לשלב יחסי הציבור של המוצר המוגמר. אנשי המקצוע באינטרדייט עובדים בצוות כדי לאפשר ללקוח להוציא לפועל את רעיונותיו. האתגר, הפיתוח, המחשבה מחוץ לקופסא, ההבנה של המגבלות והיכולת להתמודד איתן בצורה קצת אחרת הן דרך החיים של אינטרדייט.

אנו מאמינים בשיתוף פעולה ארוך טווח עם הלקוחות שלנו- לקוחות שהגיעו אלינו עבור בניית אתרים, חזרו בהמשך לשתף עימנו פעולה בתחום של קידום אתרים , ולפעמים אפילו בניית אתרים בפרויקטים אחרים. חלק גדול מהלקוחות שלנו הם מכרים של לקוחות אחרים שהגיעו לאור המלצתם. חשוב לנו שתהליך העבודה המשותף יהיה הדדי, מפרה ומוצלח.

נשמח אם תצטרפו לקהל לקוחותינו.

Go to top of page